Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
Organizacja Imprez – Rock&Rope
Close

Organizacja Imprez

Imprezy dla dzieci i dorosłych
Uśmiech dziecka, rozwój fizyczny i intelektualny jest najwyższym dobrem dla rodziców. Wszystko to możemy
osiągnąć poprzez zabawę, której najistotniejszą wartością jest jej twórczy charakter znakomicie ujawniający w pełni
osobowości dziecka. Każda zabawa dostarcza dziecku różnorodne możliwości dla samospełnienia dziecięcych
marzeń i pragnień, a nadto umożliwia mu opanowanie w pewnym zakresie wielu sprawności.
Nasz program imprez plenerowych zapewni dzieciom i dorosłym wiele niezapomnianych przeżyć.

Imprezy integracyjne dla firm
Integracja, odpoczynek od trudów codziennych zajęć, koncentracja na nowych celach Państwa Firmy może nastąpić na organizowanych przez Nas imprezach opierających się na koncepcjach określonych w idei „ Społeczna odpowiedzialność biznesu (przedsiębiorstw) ( CSR – Corporate Social Responsibility).
Nasz program skierowany do zespołów pragnących wspólnie przeżyć niezapomnianą przygodę lub wyzwanie w atmosferze zabawy i relaksu. Zdobyte w ten sposób doświadczenie zespołowej współpracy i wzrost wzajemnego zaufania pozwalają lepiej zintegrować grupę i pchnąć wyżej jej możliwości zadaniowe.
Proponujemy plenerowe zadania i gry strategiczne, podczas których uczestnicy będą mogli w pełni zaangażować się intelektualnie, emocjonalnie i fizycznie, łącząc ruch z dobrą zabawą i wysiłkiem umysłowym.
Dodatkowo wspaniałym doświadczeniem mogą być wydarzenia artystyczne pobudzające kreatywność i projekty społeczne, generujące olbrzymie pokłady energii i uwalniające „ducha zespołu”, który często gubi się gdzieś w codziennej organizacyjnej rutynie. Takie ożywcze wydarzenia otwierają zasoby twórczego zaangażowania i stanowią silny bodziec do zmian i budowania dobrych relacji w zespole.